D38999/20FF11PD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FF11PD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20FF11PD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/20FF11PD specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FF11PD Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2301 pcs Duomenų lapas D38999/20FF11PD.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila F Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS statusas Bulk Kiti vardai D3899920FF11PD
SD38999/20FF11PD
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FF11PD
Didelis skersmuo tiekiamas 19-11 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga D Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo -
Susiję produktai
D38999/20FF11PC-LC
D38999/20FF11PC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Sandelyje: 5116 pcs
parsisiųsti: D38999/20FF11PC-LC.pdf
RFQ
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Sandelyje: 1858 pcs
RFQ
D38999/20FF11PD
D38999/20FF11PD
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP