| Dalies numeris | D38999/20FE26PA | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 2337 pcs | Duomenų lapas | D38999/20FE26PA.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | Shielded | Shell dydis, MIL | E |
| "Shell Size" - Įterpti | 17-26 | "Shell" medžiaga | Aluminum |
| "Shell Finish" | Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series III |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | SD38999/20FE26PA |
| Orientacija | A | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 200°C |
| Pozicijų skaičius | 26 | Montavimo tipas | Panel Mount |
| Montavimo funkcija | Flange | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 2 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP67 - Dust Tight, Waterproof | funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Threaded | Išsamus aprašymas | 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 7.5A | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |