D38999/20FD19SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FD19SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT
Duomenų lapai: D38999/20FD19SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/20FD19SN specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FD19SN Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1564 pcs Duomenų lapas D38999/20FD19SN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS statusas Bulk Kiti vardai SD38999/20FD19SN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FD19SN
Didelis skersmuo tiekiamas 15-19 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Susiję produktai
D38999/20FD19SNL
D38999/20FD19SNL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Sandelyje: 3081 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/20FD19SE
D38999/20FD19SE
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2291 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/20FD19SN
D38999/20FD19SN
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
parsisiųsti: D38999/20FD19SN.pdf
D38999/20FD19SN-LC
D38999/20FD19SN-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
parsisiųsti: D38999/20FD19SE.pdf
D38999/20FD19SE-LC
D38999/20FD19SE-LC
parsisiųsti: D38999/20FD19SE-LC.pdf
D38999/20FD19SN
D38999/20FD19SN
D38999/20FD35AA
D38999/20FD35AA
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/20FD35AA.pdf
apibūdinimas: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
D38999/20FD19SN-LC
D38999/20FD19SN-LC
parsisiųsti: D38999/20FD19SN-LC.pdf
D38999/20FD19SNLC
D38999/20FD19SNLC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus