D38999/20FD18SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FD18SD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FD18SD specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FD18SD Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2550 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS statusas Bulk Kiti vardai D3899920FD18SD
SD38999/20FD18SD
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FD18SD
Didelis skersmuo tiekiamas 15-18 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga D Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20FD18SC-LC
D38999/20FD18SC-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Sandelyje: 2142 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/20FD18SC
D38999/20FD18SC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2556 pcs
parsisiųsti: D38999/20FD18SC.pdf
RFQ
D38999/20FD18SD
D38999/20FD18SD
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
parsisiųsti: D38999/20FD18SD.pdf
D38999/20FD18SD-LC
D38999/20FD18SD-LC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT
parsisiųsti: D38999/20FD18SD-LC.pdf
parsisiųsti:
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
parsisiųsti: D38999/20FD18SC-LC.pdf
D38999/20FD18SD-LC
D38999/20FD18SD-LC
D38999/20FD18SDL
D38999/20FD18SDL
D38999/20FD18SCL
D38999/20FD18SCL
D38999/20FD18SD-LC
D38999/20FD18SD-LC
D38999/20FD18SD
D38999/20FD18SD
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus