D38999/20FD15SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FD15SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: D38999/20FD15SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FD15SA specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FD15SA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2541 pcs Duomenų lapas D38999/20FD15SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai D3899920FD15SA
SD38999/20FD15SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20FD15PN-LC
D38999/20FD15PN-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Sandelyje: 2812 pcs
parsisiųsti: D38999/20FD15PN-LC.pdf
RFQ
D38999/20FD15SA
D38999/20FD15SA
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2290 pcs
parsisiųsti: D38999/20FD15SA.pdf
RFQ
Gamintojai: Souriau Connection Technology
parsisiųsti:
D38999/20FD15SB
D38999/20FD15SB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
parsisiųsti: D38999/20FD15SB.pdf
D38999/20FD15SA-LC
D38999/20FD15SA-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT
parsisiųsti: D38999/20FD15SA-LC.pdf
apibūdinimas: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
parsisiųsti:
D38999/20FD15SA
D38999/20FD15SA
D38999/20FD15PNL
D38999/20FD15PNL
D38999/20FD15SA-LC
D38999/20FD15SA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
apibūdinimas: CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT
D38999/20FD15SA-LC
D38999/20FD15SA-LC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus