BACC63CU19-32PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CU19-32PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 307 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 307 pcs
  • Pranešimas
BACC63CU19-32PA specifikacijos
Dalies numeris BACC63CU19-32PA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 307 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija BACC63, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai SBACC63CU19-32PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy