BACC63CU15-18SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CU15-18SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63CU15-18SB specifikacijos
Dalies numeris BACC63CU15-18SB Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1993 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija BACC63, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai SBACC63CU15-18SB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy