BACC63CT25D61PAH
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CT25D61PAH
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Duomenų lapai:
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63CT25D61PAH specifikacijos
Dalies numeris BACC63CT25D61PAH Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1367 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-61
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Cadmium
Serija BACC63, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai SBACC63CT25D61PAH Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 61
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm)