BACC63CT15-19PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CT15-19PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63CT15-19PA specifikacijos
Dalies numeris BACC63CT15-19PA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1704 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija BACC63, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai SBACC63CT15-19PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy