8T624F61PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T624F61PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Duomenų lapai: 8T624F61PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8T624F61PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8T624F61PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1360 pcs Duomenų lapas 8T624F61PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-61
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-26255 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 61
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.765" (44.83mm) Susisiekimo tipas Crimp