8T622F55SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T622F55SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 55C 55#20 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8T622F55SN.pdf
  • Pranešimas
8T622F55SN specifikacijos
Dalies numeris 8T622F55SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1189 pcs Duomenų lapas 8T622F55SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-26136
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8T622F55PA
8T622F55PA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8T 55C 55#20 PIN PLUG
Sandelyje: 1337 pcs
parsisiųsti: 8T622F55PA.pdf
RFQ
8T622Z21PA-LC
8T622Z21PA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Sandelyje: 1087 pcs
parsisiųsti: 8T622Z21PA-LC.pdf
RFQ
8T622F55SN-LC
8T622F55SN-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE