8T614Z18SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T614Z18SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 18C 18#20 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8T614Z18SN.pdf
  • Pranešimas
8T614Z18SN specifikacijos
Dalies numeris 8T614Z18SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2018 pcs Duomenų lapas 8T614Z18SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-18 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-25518
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A