8T614Z18PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T614Z18PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: 8T614Z18PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8T614Z18PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8T614Z18PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1136 pcs Duomenų lapas 8T614Z18PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 14-18
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-25509 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.155" (29.34mm) Susisiekimo tipas Crimp