8T414B18SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T414B18SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 18C 18#20 SKT RECP
Duomenų lapai: 8T414B18SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8T414B18SA specifikacijos
Dalies numeris 8T414B18SA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1717 pcs Duomenų lapas 8T414B18SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-18 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-25065
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A