8T220B39PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T220B39PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Duomenų lapai: 8T220B39PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8T220B39PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8T220B39PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1321 pcs Duomenų lapas 8T220B39PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-39
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-24369 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 39
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -