8T020B11PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T020B11PN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Duomenų lapai: 8T020B11PN-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8T020B11PN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8T020B11PN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1700 pcs Duomenų lapas 8T020B11PN-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-11
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-23785 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -