8LT725Z43PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT725Z43PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 43C 23#20 20#16 PIN J/N
Duomenų lapai: 8LT725Z43PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 793 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 793 pcs
  • Pranešimas
8LT725Z43PA specifikacijos
Dalies numeris 8LT725Z43PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 793 pcs Duomenų lapas 8LT725Z43PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-23389
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A