8LT725F43SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT725F43SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT725F43SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT725F43SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT725F43SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1182 pcs Duomenų lapas 8LT725F43SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-43
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-23260 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 43
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 (20), 20 (23) Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT725F44AN
8LT725F44AN
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 8C 4#16 4#8 PIN J/N
Sandelyje: 662 pcs
parsisiųsti: 8LT725F44AN.pdf
RFQ
8LT725F43SA-LC
8LT725F43SA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT