8LT725F19SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT725F19SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 19C 19#12 SKT J/N
Duomenų lapai: 8LT725F19SA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 831 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
  • Pranešimas
8LT725F19SA specifikacijos
Dalies numeris 8LT725F19SA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 831 pcs Duomenų lapas 8LT725F19SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-23185
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 23A