8LT725B61PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT725B61PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 61C 61#20 PIN J/N
Duomenų lapai: 8LT725B61PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 791 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
  • Pranešimas
8LT725B61PA specifikacijos
Dalies numeris 8LT725B61PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 791 pcs Duomenų lapas 8LT725B61PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-23109
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT725B61AC
8LT725B61AC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 61C 61#20 PIN J/N
Sandelyje: 1159 pcs
parsisiųsti: 8LT725B61AC.pdf
RFQ
8LT725B61AN
8LT725B61AN
Sandelyje: 1363 pcs
parsisiųsti: 8LT725B61AN.pdf
RFQ
8LT725B61PA-LC
8LT725B61PA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT