8LT723F21PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT723F21PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 21C 21#16 PIN J/N
Duomenų lapai: 8LT723F21PN.pdf
  • Pranešimas
8LT723F21PN specifikacijos
Dalies numeris 8LT723F21PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1510 pcs Duomenų lapas 8LT723F21PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-21 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-22760
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A