8LT721F11SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT721F11SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT721F11SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT721F11SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT721F11SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2242 pcs Duomenų lapas 8LT721F11SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-11
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-22540 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -