8LT717F26PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT717F26PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 26C 26#20 PIN J/N
Duomenų lapai: 8LT717F26PN.pdf
  • Pranešimas
8LT717F26PN specifikacijos
Dalies numeris 8LT717F26PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1937 pcs Duomenų lapas 8LT717F26PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-22327
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A