8LT717B26SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT717B26SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT717B26SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT717B26SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT717B26SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1621 pcs Duomenų lapas 8LT717B26SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-22230 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -