8LT715Z15PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT715Z15PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 15C 14#20 1#16 PIN J/N
Duomenų lapai: 8LT715Z15PA.pdf
  • Pranešimas
8LT715Z15PA specifikacijos
Dalies numeris 8LT715Z15PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1031 pcs Duomenų lapas 8LT715Z15PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-22119
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A