8LT715B18SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT715B18SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT715B18SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT715B18SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT715B18SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1847 pcs Duomenų lapas 8LT715B18SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-21906 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -