8LT525Z24SA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT525Z24SA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Duomenų lapai: 8LT525Z24SA-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 896 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 896 pcs
  • Pranešimas
8LT525Z24SA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT525Z24SA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 896 pcs Duomenų lapas 8LT525Z24SA-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-24
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-21366 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 24
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp