8LT525F29PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT525F29PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Duomenų lapai: 8LT525F29PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT525F29PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT525F29PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1651 pcs Duomenų lapas 8LT525F29PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-29
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-21224 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 29
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp