8LT525F19SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT525F19SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 19C 19#12 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8LT525F19SN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 959 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Pranešimas
8LT525F19SN specifikacijos
Dalies numeris 8LT525F19SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 959 pcs Duomenų lapas 8LT525F19SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-21197
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 23A