8LT525B61PC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT525B61PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 61C 61#20 PIN PLUG
Duomenų lapai: 8LT525B61PC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT525B61PC specifikacijos
Dalies numeris 8LT525B61PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1059 pcs Duomenų lapas 8LT525B61PC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-21117
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A