8LT525B46PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT525B46PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Duomenų lapai: 8LT525B46PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT525B46PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT525B46PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1295 pcs Duomenų lapas 8LT525B46PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-46
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-21084 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax)
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp