8LT525B24SD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT525B24SD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8LT525B24SD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 759 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
  • Pranešimas
8LT525B24SD specifikacijos
Dalies numeris 8LT525B24SD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 759 pcs Duomenų lapas 8LT525B24SD.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-24 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20969
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 13A, 23A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT525B29AD
8LT525B29AD
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 29C 29#16 PIN PLUG
Sandelyje: 1244 pcs
parsisiųsti: 8LT525B29AD.pdf
RFQ
8LT525B24SD-LC
8LT525B24SD-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE