8LT523Z53PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT523Z53PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 53C 53#20 PIN PLUG
Duomenų lapai: 8LT523Z53PN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 855 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
  • Pranešimas
8LT523Z53PN specifikacijos
Dalies numeris 8LT523Z53PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 855 pcs Duomenų lapas 8LT523Z53PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-53 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20809
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT523Z53SA-LC
8LT523Z53SA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Sandelyje: 1171 pcs
parsisiųsti: 8LT523Z53SA-LC.pdf
RFQ
8LT523Z53SN-LC
8LT523Z53SN-LC
Sandelyje: 1254 pcs
parsisiųsti: 8LT523Z53SN-LC.pdf
RFQ
8LT523Z53PN-LC
8LT523Z53PN-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE