8LT521Z41PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT521Z41PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
Duomenų lapai: 8LT521Z41PA.pdf
  • Pranešimas
8LT521Z41PA specifikacijos
Dalies numeris 8LT521Z41PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1039 pcs Duomenų lapas 8LT521Z41PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20553
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A