8LT521Z11PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT521Z11PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 11C 11#12 PIN PLUG
Duomenų lapai: 8LT521Z11PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 813 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
  • Pranešimas
8LT521Z11PA specifikacijos
Dalies numeris 8LT521Z11PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 813 pcs Duomenų lapas 8LT521Z11PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-11 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20529
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 23A