8LT521F16PC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT521F16PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
Duomenų lapai: 8LT521F16PC.pdf
  • Pranešimas
8LT521F16PC specifikacijos
Dalies numeris 8LT521F16PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1660 pcs Duomenų lapas 8LT521F16PC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20391
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A