8LT521B39SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT521B39SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8LT521B39SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT521B39SN specifikacijos
Dalies numeris 8LT521B39SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1576 pcs Duomenų lapas 8LT521B39SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-39 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20285
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A