8LT519Z28SN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT519Z28SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Duomenų lapai: 8LT519Z28SN-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT519Z28SN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT519Z28SN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1440 pcs Duomenų lapas 8LT519Z28SN-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-28
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-20142 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 28
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt
Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm) Susisiekimo tipas Crimp