8LT519Z11SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT519Z11SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 11C 11#16 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8LT519Z11SN.pdf
  • Pranešimas
8LT519Z11SN specifikacijos
Dalies numeris 8LT519Z11SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1183 pcs Duomenų lapas 8LT519Z11SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-11 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20135
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 13A