8LT519F32SD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT519F32SD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8LT519F32SD.pdf
  • Pranešimas
8LT519F32SD specifikacijos
Dalies numeris 8LT519F32SD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1146 pcs Duomenų lapas 8LT519F32SD.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-20097
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A