8LT519B32PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT519B32PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: 8LT519B32PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT519B32PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT519B32PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1931 pcs Duomenų lapas 8LT519B32PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-19992 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.516" (38.51mm) Susisiekimo tipas Crimp