8LT515F18SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT515F18SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: 8LT515F18SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT515F18SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT515F18SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2338 pcs Duomenų lapas 8LT515F18SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-19503 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp