8LT515B18SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT515B18SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Duomenų lapai: 8LT515B18SB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT515B18SB specifikacijos
Dalies numeris 8LT515B18SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1653 pcs Duomenų lapas 8LT515B18SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-19322
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A