8LT325F24SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT325F24SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT325F24SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT325F24SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT325F24SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1714 pcs Duomenų lapas 8LT325F24SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-24
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-18356 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 24
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -