8LT325B24PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT325B24PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT325B24PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT325B24PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT325B24PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1154 pcs Duomenų lapas 8LT325B24PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-24
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-18070 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 24
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -