8LT323F21PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT323F21PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT323F21PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT323F21PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT323F21PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1577 pcs Duomenų lapas 8LT323F21PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-21
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-17796 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 21
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT323F21BA
8LT323F21BA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 21C 21#16 SKT RECP
Sandelyje: 1976 pcs
parsisiųsti: 8LT323F21BA.pdf
RFQ
8LT323F21PB-LC
8LT323F21PB-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT