8LT323B55SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT323B55SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 55C 55#20 SKT RECP
Duomenų lapai: 8LT323B55SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
8LT323B55SN specifikacijos
Dalies numeris 8LT323B55SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1154 pcs Duomenų lapas 8LT323B55SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-17785
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A