8LT321Z41PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT321Z41PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT321Z41PA-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT321Z41PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT321Z41PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1626 pcs Duomenų lapas 8LT321Z41PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-17660 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT321Z39SN
8LT321Z39SN
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Sandelyje: 1048 pcs
parsisiųsti: 8LT321Z39SN.pdf
RFQ
8LT321Z41SN-LC
8LT321Z41SN-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT