8LT321Z11SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT321Z11SN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 11C 11#12 SKT RECP
Duomenų lapai: 8LT321Z11SN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8LT321Z11SN specifikacijos
Dalies numeris 8LT321Z11SN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1223 pcs Duomenų lapas 8LT321Z11SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-11 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-17617
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 23A