8LT321F16SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT321F16SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 16C 16#16 SKT RECP
Duomenų lapai: 8LT321F16SC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8LT321F16SC specifikacijos
Dalies numeris 8LT321F16SC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1571 pcs Duomenų lapas 8LT321F16SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-17506
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 13A